Clickx – Site van het Jaar 2006 – Deel zeven

December 5th, 2006 (12:47 am)

Straks Sinterklaas, maar eerst nog Site van het Jaar 2006. Weinig volwassenen die nog in de goeie man uit Spanje geloven en zo is het ook bij deze verkiezing. Niemand die heus denkt dat de winnaar de beste blog uit Vlaanderen en omstreken heeft, maar als dat de anderen gelukkig maakt, willen we heus wel eventjes doen alsof. Omdat er honderd keuzes zijn en u maar drie vakjes mag aanvinken heb ik besloten om u te helpen door de komende tien dagen elke dag tien genomineerde sites te bespreken. Eigen mening en zo, u hoeft heus uw slaap niet te laten als ik iets negatief heb gezegd. De volgorde werd bepaald door een randomizer.

  • (#81) Sunny Moon: Ugh, deze is veel te aardig om iets grofs over te zeggen. Hier wat foto’s van een grappig kind. Relevantie? Op Brutin.be? Riiiiiight.
  • (#11) Blogging Marnik: Zijn nickname is blijkbaar jesus_. Ja, met een underscore ja. En hij heeft een aparte categorie voor “Niki’s geheim”. Komaan, ge weet dat ge dit wilt lezen!
  • (#88) Tiekenei: Ik moet altijd aan die stripalbums van Piet Pienter en Bert Bibber denken als ik haar echte naam lees. Enkel voor de fans van depressieve posts. Of het is dat u die naaktfoto in haar Flickr-account nog niet hebt gezien!
  • (#94) Weeping Willow Woodnotes: Ik heb al zolang een hekel aan Luc de Vos dat ik eigenlijk al vergeten ben _waarom_. Bon, het zal wel iets met zijn teksten te maken hebben. Of met het feit dat hij vorig jaar zowat elke dag op tv te zien was. Of dat iedereen zijn Oost-Vlaams accent zo schattig vindt. Of nee, het was omdat Stijn zo’n grote fan is. Stijn stemt trouwens op de tsjeven “omdat het toch geen nut heeft om op de sossen te stemmen in Wingene”. Ik weet niet wat die priester u heeft laten doen tijdens uw misdienaar-carrière Stijn, maar zoek hulp.
  • (#26) Dominiek: Over tsjeven gesproken! Iedereen kent hem ongetwijfeld nog van zijn piéce de résistance struikgewas.be, maar bij ons staat hij vooral bekend als Domi, the believer (er hoort ook een foto bij maar die mag ik niet tonen) die de ogen van Gauche-Caviaarkes gelijk mij probeert te openen. Make no mistake, ik heb eigenlijk niks tegen Domi. Sterker nog, Dominiek en ik hebben elkaar vorige week de liefde verklaard. Hij is op mij en ik ben op hem. Een vrijgezel met een eigen huis, je zou voor minder.
  • (#80) STEW productions: Euhm. Ik ga mezelf beklagen dat ik dit ooit gezegd heb, maar dit is gewoon een flauw afkooksel van Asfaltkonijn. En die hebben tenminste ballonnen. Wist u dat ik een Asfaltkonijnballon heb? Hij ligt net naast mijn laptop. Eigenlijk lijkt hij veel op de website. Rond en onzichtbare inhoud. Die was een ietsiepietsie vergezocht. Maar hey, ik heb net gezegd dat er een website bestaat die nog slechter is dan de hunne, ze zullen mij wel niet in elkaar staan in de mannenwc’s van de Carré zeker?
  • (#66) Onderweg: Pieter blijkt nog steeds graag naar Friends te kijken en dat valt ook op in zijn humor: “Voor een lastige klant zijn we op zoek naar labiele mensen die als gigolo willen werken. Geen AIDS! Adecco andere-kant-van-het-land”. Ik, ik snap die niet. Misschien snap ik deze beter “Strontraper, hondenjob, zoo Antwerpen. Uitzicht op vet betaald contract. Buitengesmeten zijn op je vorige werk en gerechtelijke veroordelingen zijn pluspunten! Adecco Antwerpen-gevangenis”. Effe denken. Neen.
  • (#52) Lewisiana: Slecht (ik moet wat opschieten want Benjamin wil backgammon spelen)
  • (#46) Kaajee en de zijnen: Interessante kleurencombinatie. Om de een of andere reden (ik keek net naar een artikel eigenlijk) moet ik nu aan Pinochet denken. Anyhoo, hij gaat dood en ik hoop dat het pijn doet!
  • (#82) Tafelzoetstof: God, een Jean-Marie Dedecker fan. “Dag Willy’s en Marjetten (en nee, kheb nog nooit gekeken en kben zelfs geen fan van De Pauw)!”. Grappigste zin op die site. Enfin, dat en “Hopelijk kunnen ze tot de verkiezingen hun rebels en radicaal karakter nog wat verscherpen” (over de N-VA. Rebels. Zoals die keer dat ze met vrachtwagens vals geld naar de grens met Wallonië brachten zeker.)

Nee, ik was fout. Dit was de slechtste review tot nu toe. Gisteren aan de tramhalte: “en vorige week zat ik zonder en dan moest ik papieren zakdoeken gebruiken”. Meisjes, ewwie.

This entry was posted on Tuesday, December 5th, 2006 at 12:47 am.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

27 Responses to “Clickx – Site van het Jaar 2006 – Deel zeven”

  1. lord cms Says:

    lol, SS zal content zijn met zoveel views op hare foto! ;-)
    ach ik ben dan niet de enige die bert bibber en piet pienter las gedurende enkele weken

  2. freaq Says:

    Blogging Marnik zei u? You make me click in circles, dude…

  3. Stijn F. Says:

    “… zoek help”

  4. Tom Says:

    Freaq: dat was _uiteraard_ de bedoeling. Maar nu ga ik het toch aanpassen.

  5. Coltrui Says:

    Ik werd door mijn ongelooflijk omvangrijke schare fans getipt om eens een blik te komen werpen op dit gedrocht en wacht met smart op uw oordeelkundige review van mijn weblog. Hopelijk brengt u het er iets spannender van af dan vorig jaar, maar diep in mijn hartje betwijfel ik dat.

    Schrap wat je al hebt en verras mij.

  6. Pierre Vis Says:

    Phieuw, ik was al bang dat mijn blog niet meer aan bod zou komen..

  7. Sara Says:

    Ik krijg gewoon kippenvel van uw ongelofelijk accurate beschrijving!

  8. Suiadan Says:

    Eenvoudig toch om aandacht te zoeken op het internet. *klikt rustig weg*

  9. Ewoud Says:

    Blogcom 3, vrijdag in de mannenwc? :)
    Merci voor de link, Tom!

  10. dramoghe Says:

    ‘t Wordt tijd dat je mij nog eens vermeld hé, mijn bezoekersaantallen zakken nogal een eind de grond in..

  11. dramoghe Says:

    ik bedoel dus ” vermeldt”

  12. Pierre Vis Says:

    @dramoghe: je moet het hem ook niet té makkelijk maken hé..

  13. knife Says:

    bende janedden

  14. Brutin.be » » Clickx - Site van het Jaar 2006 - Deel acht Says:

    [...] Zinloos: “Bende janedden” zegt Knife in de comments bij de vorige post en alhoewel hij het duidelijk niet over iemand specifiek had, zal hij ook wel die kerel van Zinloos bedoelen. Wat wil jij nu eigenlijk? Als niemand grapjes mag maken over de titel van uw site had je hem misschien beter “Vijfjarige weeskindjes met leukemie” genoemd. En “ongelooflijk omvangrijke schare fans”? Uw ma zeker. Omvangrijk is ze wel. [...]

  15. Coltrui Says:

    Oe, ik zie nu pas dat je uit terechte trots je schitterende tekstje hier nogmaals geplaatst hebt. Je hebt gelijk hoor! Meer nog, ik zal je zelfs een tip geven: teneinde dit wereldschokkend hilarische stukje niet te ontzeggen aan al je vriendjes en vriendinnetjes, zou ik het snel doorsturen naar al je contactpersonen, want het is echt een onovertreffelijk staaltje humor en zo.

  16. Tom Says:

    Owkeee, het begrip “trackbacks” zegt u duidelijk niks. En zelfspot ook niet blijkbaar. Ik heb die stok niet in uw gat gestoken dus ge moet heus niet kwaad doen tegen mij.

  17. Joris A. Says:

    Mensen zoals Tom hebben geen “contactpersonen”, neem dat gerust van mij aan.

  18. STEW.be » Een avond vol verrassingen Says:

    [...] Tom is in het echte leven veel sympathieker dan hij doet uitschijnen. [...]

  19. { Tiekenei.blog } » Blog Archive » Leuke vooruitzichten Says:

    [...] Had ik trouwens al gezegd dat ik blijkbaar toch nog dertigste geworden ben voor dat hele Clickx-gedoe daar? Vreemd, eigenlijk, ‘t is nu niet alsof ik daar ook maar *iets* van moeite voor gedaan heb. Nu ja, wel fijn om te weten dat mensen het hier blijkbaar dan toch nog niet zo saai en depressief vinden. [...]

  20. jesus_ Says:

    Mijn nick heeft een underscore, OH NOES! En ik heb een categorie “Niki’s Geheim”! HELP!

    Ej, Sherlock, als ge de moeite had gedaan om 3 zinnen te lezen op mijn blog dan had ge al lang doorgehad dat die Niki’s Geheim er staat omdat één van mijn beste maten aan dat programma heeft meegewerkt.

    ’s Nogal makkelijk, zo iemand afbreken, ik vind het goedkoop, eigenlijk. Ge had evengoed “ken ik niet, lees ik niet” kunnen zeggen, ik ga ook geen oordelen vellen op mijn blog over de uwe op basis van dat filmke met de kauwgom alleen (al een chance).

  21. spydro Says:

    Als ge de moeite doet om nog maar iets te schrijven over iemand’s anders blog doe dan inderdaad ook eens de moeite om deze effectief te lezen!

    en als designer kan ik zeggen dat uw blog mooi is gedownload maar dat het zelfs te moeilijk was om afgeronde randjes te maken aan uw bovenbanner.

    Conclusie:

    ofwel volgt ge ne cursus photoshop om u te amuseren, ofwel “leest” ge eens iemand anders’ blog, maar maak zeker geen domme filmkes of ga een ander zijn blog becritiseren als ge nog nooit iets hebt gelezen van die persoon.

  22. Joris Says:

    Wij doen in België al honderd jaar niet meer aan ge en gij. Ik zou eerst zorgen dat je woorden in orde zijn en je daarna pas zorgen beginnen maken over een layout.

  23. spydro Says:

    Ik weet niet uit welke snobgemeente GIJ dan komt, maar mag ik u er atent op maken dat er nog steeds dialecten worden gesproken in dit land en zeker en vast ge en gij nog volop wordt gebruikt.

    het is maar dat JE het weet smartass

  24. Joris Says:

    Wel dan hoop ik voor jou dat je in een faciliteitengemeente woont.

  25. Depressief - depressie.startpagina.nl Says:

    Kramer auto Pingback[...] manisch depressiefMensen die manisch-depressief zijn, hebben afwisselend last van manieën en Iemand die manisch-depressief is, heeft een periode van heel goeie en leuke That's Me :: Bekijk onderwerp – Manisch DepressiefBericht Geplaatst: 26-08-05 19:00 Onderwerp: Manisch Depressief Ik ben nooit echt depressief geweest.. maar heb wel een zware dip gehad toen mijn ouders NSMDKennissite van de Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen. Informatie over deze stoornis van professionals en ervaringsdeskundigen.bidorbuy – Tell A Friend About A Trade – IS EK DEPRESSIEF? DIE Tell A Friend About A Trade – IS EK DEPRESSIEF? DIE LEWE VOEL SOMS SO SINLOOS.Grip op je dip – Algemeen – Dip of depressief?Grip op je Dip biedt online ondersteuning en cursussen via e-mail of chatbox aan jongeren tussen de 14 en 24 jaar die somber of depressief zijn.Woordenboek Vlaamse Gebarentaaldepressief. Vorige · Volgende. Vlaanderen Gebaar voor: "depressief". download gebaar. Limburg Gebaar voor: "depressief" depressiefDepressief zijn lijkt een persoonlijke fout, je kunt het ook zien als een stap op weg naar een werkelijk andere benadering en meer rust in je leven.Manisch-depressief.Bovendien kunnen ze weken, maanden, of zelfs jaren, heel manisch/ overactief zijn en daarna weer, voor een kortere of langere tijd, zeer depressief. Blixum – Veelgestelde jongerenvragen over depressief zijnDeze sombere gevoelens kunnen een depressie worden, maar niet iedereen die dit meemaakt, wordt depressief. Ook je karakter en de vraag of depressies in je Klinische depressie – WikipediaIn het normale spraakgebruik wordt de term 'depressief' vrij snel gebruikt voor een toestand waarin iemand zich een beetje depressief voelt. Ben je manisch depressief?Ben je manisch-depressief en wil je daar wat aan doen? Oplossing om niet meer manisch depressief te zijn.zibb.nl / opmerkelijk – Blauw maakt werknemer depressiefWerknemers die moeten werken in een blauw geschilderde ruimte raken snel depressief. Gele tinten zorgen juist voor energieke en vrolijke medewerkers. Zelfhulp bij depressie problemen en overspannenheidHet depressief-zijn bestaat uit die klachten + alle pijnlijke en lastige Het depressief-zijn dwingt een mens om belangrijke beslissingen te nemen over Depressief .nl – over depressiviteit, neerslachtigheid, depressie Depressief.nl is een website bedoeld voor iedereen die meer wil weten over, De uitgebreide informatie op Depressief.nl kan bijdragen aan het begrip voor Depressief – Startkabel.nlDepressiestartpagina de startpagina over depressief met meer dan 1000 links naar gerelateerde onderwerpen.Brutin.be » » Clickx – Site van het Jaar 2006 – Deel zevenNu ja, wel fijn om te weten dat mensen het hier blijkbaar dan toch nog niet zo saai en depressief vinden. […] Leave a Reply. Name (required) Bipolaire stemmingsstoornis of manisch-depressief-syndroom [www Vroeger werden de patiënten dan ook wel manisch-depressief genoemd. In feite is er een cyclus van ziek zijn (manisch of depressief) afgewisseld met Depressief, wat is dat?Informatie over depressie en de cognitief-gedrgstherapeutische behandeling van milde depressie. Er wordt zelfhulpmateriaal aangeboden.Wat is een bipolaire stoornis?u bevindt zich hier:, home > psychische stoornissen: algemene informatie > bipolaire stoornis: wat is een bipolaire stoornis? Algemene informatie depressie.startpagina.nlManisch depressief · Manisch depressieve psychose · Uni- en Bipolaire depressie · meer Borderline · meer Burnout · meer Eetstoornissen Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/www/findl/link/index.php on line 220 train the trainer cheap car rental nice broadband speed remortgages uk [...]

  26. Brutin.be » » Waar was jij op 11 september? Says:

    [...] Grappig, ik was van plan om een paragraaf te wijden aan Waterman roept Merlina, want ik ben de enigste blog in de blogroll daar, maar het blijkt ondertussen alweer verwijderd te zijn. Die eerste post leek nochtans veel belovend (hier lieg ik dat ik zwart zie, want ik weet heus al niet meer wat er op stond. Maar het feit dat ik van plan was om er een paragraaf aan te wijden, moet toch iets betekenen, denk ik. Then again. Hoeveel paragrafen heb ik al volgeschreven over netsensei.nl? Of asfaltkonijn? Trouwens, wanneer beginnen de Clickx Site van het Jaar inschrijvingen?). Maar wie u ook bent, kom keer terug. Mijn ego heeft nood aan streling. [...]

  27. marnik.org » 2006 » December Says:

    Kramer auto Pingback[...] Shit man, precies Sherlock… [...]

Leave a Reply