Au revoir ooievaar
Het is niet alsof ze binnen een week al beginnen of zo, maar er werd op de mailinglijst van op aangedrongen: wie heeft er zin om artikels te schrijven tijdens de Gentse Feesten over de Gentse Feesten? Ikzelf ben alvast niet van plan om één van mijn schaarse verlofdagen op te offeren tijdens die periode, dus om te vermijden dat ik me schuldig ga voelen, zou het leuk zijn moest ik mensen vinden die zin hebben om iets neer te schrijven. Kandidaten mogen zich altijd melden in de comments.
En nu ik toch aan het schooien ben, we zoeken ook nog Gentse studenten, enfin, studenten die in Gent studeren, om tijdens de blok- en examenperiode een artikel te schrijven over hun boeiende dagen. Kandidaten mogen zich ook altijd melden in de comments. Mensen die een studieschema opstellen, gelieve u te onthouden.
Hallucinante situatie deze morgen. Mensen van een bepaald kantoor vroegen gewoon naar mij. Naar mij. Ik werk nog geen drie weken. En het ging dan nog over een kantoor waar ze al weken met een serieus probleem zitten dat maar niet opgelost raakt en waar wij niet veel aan kunnen doen (we wachten momenteel op een antwoord uit India. Yeah.). Mijn collega’s vonden het natuurlijk allemaal plezant, maar ik mocht het wel weer uitleggen aan de telefoon waarom het zolang duurt. Maar stiekem vond ik het ook plezant.
Checkt da, een ganse post zonder te vermel- ah fuck.
This entry was posted on Tuesday, May 22nd, 2007 at 11:50 pm.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
May 23rd, 2007 at 8:35 am
Oed-ah fuck!? Maar Ilse heeft toch al een lief?
May 23rd, 2007 at 8:42 am
ja, en naar mensen met een lief linken is verboden door de internetpolitie.
May 23rd, 2007 at 11:22 am
Hij legt gewoon zijn boontjes te week voor het geval dat Henk ooit aan lagerwal geraakt en i. hem laat zitten. Of Henk een internationale carrière ontplooit en tons aanpapt met een Braziliaans fotomodel, dat zou ook kunnen.
Alle opties open houden, good thinking brutin…